Poslední osobní blog ...

Mé elfí já

18. listopadu 2012 v 16:35 | Elemona |  Téma týdne
Pravidelní čtenáři mého blogu asi vědí, že má duše je alespoň z poloviny elfí duší. Co to vlastně znamená? Jaká doopravdy jsem?


Elfí osobnost není jednoduchá, zvlášť pro pochopení obyčejnými lidmi, vysvětlit ji není snadné a myslím, že by na to tento článek nestačil. Krom toho, každá elfí osobnost je trochu jiná. Ve zkratce můžu alespoň napsat několik mých vlastností, u kterých si myslím, že se liším od většiny (ne všech) lidí. Jsou to ale moje vlastnosti, ne vlastnosti všech elfů, to je důležité.

Především si myslím, že jsem jiná. Jiná než většina lidské populace. Na většinu věcí mám vlastní názor a nepřebírám hned všechno, co mi kdo napovídá. Ačkoliv jsem spíše technický typ (to bude asi ta ne-elfí část duše), miluju přírodu a stromy. Nevidím nic špatného na věcech, které spousta lidí považuje za bláznivé nebo je odsuzuje, jako je rebelie, "nestandardní" chování, homosexualita, objímání stromů, magie. Naopak často nenávidím věci, které jsou v lidském životě téměř běžné, jako násilí, (dnešní) politika, diskriminace, šikana, ničení přírody.

Občas se cítím, že mezi obyčejné lidi nepatřím, i když čas od času je mi s nimi dobře. Často ale nechápu principy mezilidského chování. Přestože se mi je přítel snaží vysvětlit (za což mu patří můj dík :) ), je to asi tak "jednoduché" jako pochopit veškeré limity a derivace v matematické analýze (podotýkám, že mi matematika nejde). Soužití s lidmi není úplně jednoduché, na druhou stranu jsem ráda, že nejsem jako oni.

Musím říct, že nás bytostí s elfí nebo půlelfí duší v lidském těle znám více a každá je trochu jiná. Proto mě neberte jako vzor. :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama