Poslední osobní blog ...

Je toho nějak moc...

26. května 2015 v 23:56 | Elemona |  Elemona
Přemýšlela sem, že bych si tu na blogu založila rubriku deníček. Občas, jako třeba teď, mám potřebu se vypsat a svěřit se (přesto, že to třeba ani nebude nikoho zajímat). Usmívající se Často je to poté, co nemám na blog nějakou dobu čas a pak se vrátím. Uvědomila jsem si ale, že by se to nemohlo jmenovat deníček, ale spíš měsíčníček či půlročníček. Takže článek raději opět zařadím do rubriky s mým jménem, než se naskytne nějaký lepší nápad. Pak možná články přerovnám. Smějící se


Taky vám někdy přijde, že jsou chvíle, kdy jakoby se váš život, nebo všechno kolem vás, hroutil "jak domeček z karet"? Aneb. jak jsem slyšela v nějakém vtipném povídání: "Když se něco s... nedaří, tak se to holt sere všechno." Tak si připadám poslední dobou, a přijde mi to i u několika lidí z mého okolí.

Uplynulý zhruba měsíc až dva jsem věnovala psaní bakalářky, z čehož jsem dost myšlenkově vyčerpaná. Potřebuji nabrat zpátky ztracenou energii a tak odpočívám, chodím na procházky a snažím se nedělat nic náročného a pokud možno nic, co se týče školy. Ano, vím, že bych se měla učit na státnice, ale mě by to hlava prostě nebrala. Zamračený Takže si na to vyhradím až cca. poslední dva týdny před zkouškami.

Do toho mi umřeli dva známí lidé. Nedá se říct, že přímo blízcí, ale i tak to příjemné nebylo. A další a další špatné věci se přihodily, nechci tu o všech psát. A především nezbývá moc času na blog a jiné aktivity, co mě vyloženě baví. Mám zde na blogu naplánované cca. 3 nové rubriky, k čemuž jsem se bohužel stále nedostala. Je pravda, že škola je důležitější. A je taky pravda, že už mi tak nějak leze krkem... Nerozhodný Ale jen kvůli tomu, že nemám dostatek času na jiné činnosti, jinak mě baví vzdělávat se. Usmívající se

Mám chuť něco tvořit a vypsat se z mých starostí... Tak jsem vytvořila tenhle článek. Usmívající se Snad se časem dám i do něčeho většího, třeba do nějakého příběhu nebo tak... Mrkající Když něco smysluplného vytvořím, podělím se o to zde na blogu.

Pokud jste někdo dočetli až sem, máte můj malý obdiv a přeji vám ať se daří to, co si přejete aby se dařilo. Užívejte života, dokud to jde, nikdy nevíte, kdy nastanou problémy. Mrkající
Zdraví "tak trochu" upracovaná Elemona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fellien Fellien | Web | 11. června 2015 v 20:24 | Reagovat

Z tohoto tvého článku vyzařuje pesimismus a jakási dočasná beznaděj a to je nejspíš tvůj problém. Vždy když budeš ve složité životní situaci, tak se v tom neplácej jak teď, ale zkus se podívat na věci jakoby zvrchu. Ono se vždy všechno vyřeší, jak říká jeden moudrý člověk, kterého si vážím: "Zítra taky slunce vyjde." Neřeš tolik školu, stejně když se budeš školou moc zabývat, tak se ti začne všechno motat dohromady a nebudeš z toho vůbec moudrá. Znám to :). Vyraž někam do přírody, na nákupy, udělej si něčím radost... Prostě se jednou na všechno vykašli a když si dáš pauzu, věci se hned vyjasní :).

2 Elemona Elemona | Web | 14. června 2015 v 19:46 | Reagovat

[1]: Díky za rady :) To nejhorší už mám za sebou (o čemž jsem zatím nenapsala) a snažím se konečně odpočívat :)

Co se týče školy, tak se před zkouškama apod. snažím "jet naplno" a naučit se toho co nejvíc. Vyplácí se mi to, přestože mě to vyčerpává.

Takže teď odpočívám, chodím do přírody, apod. A pohled na věci "zvrchu" zní jako zajímavý nápad, vyzkouším to, díky. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama