Poslední osobní blog ...

Novoroční předsevzetí 2016

31. prosince 2015 v 22:40 | Elemona |  Téma týdne
Toto je článek k tématu týdne "Novoroční předsevzetí".

Novoroční předsevzetí. Něco, co jsem si snad nikdy nedávala, a pokud ano, myslím, že jsem je nesplnila. Až loni jsem si jich pár dala, a dokonce je, sice s odřenýma ušima, splnila! Smějící se Dokončila jsem studium, o kterém jsem v předsevzetí psala, a tento článek je poslední, dvacátý čtvrtý, v tomto roce. A za dnešek třetí, dokončila jsem dva rozepsané. MrkajícíZkusím si tedy dát další předsevzetí, i na tenhle rok. Nevím, jestli je dobré si dávat to samé, co jsem si dala loni, takže to spíše shrnu do jednoho:
1. Vydržet u studia a u blogování.

Dále, jelikož bych chtěla zvýšit svoji fyzickou zdatnost a zároveň ulehčit svému tělu, chtěla bych:
2. Hubnout.

Což také znamená, začít více sportovat. O kolik kilogramů chci být lehčí, to si nechám pro sebe. Ale příští rok se pokusím napsat, jak úspěšně se mi to povedlo. Mrkající

Se třetím a pro tento rok posledním předsevzetím jsem se nechala inspirovat z ostatních článků na toto téma týdne:
3. Být odvážnější.

V několika dalších článcích jsem četla předsevzetí jako "být svá", "nebát se" či "být odvážná". Uvědomila jsem si, že vlastně to je to, co potřebuji, a tak by odvaha měla být mým dalším předsevzetím. Bohužel se zrovna tohle předsevzetí nedá moc dobře měřit, takže nevím, jestli budu schopná za rok dost dobře posoudit, zda jsem ho splnila, nebo ne.

Budu doufat, že se mi povede předsevzetí splnit a že i vám se povedou, pokud jste si nějaké dali. Mrkající Také vám přeji všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a spokojenosti. Ať je pro vás alespoň tak dobrým rokem, jako ten, co dnes končí. Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronique Veronique | 27. ledna 2016 v 10:27 | Reagovat

Dobrá předsevzetí. Každé z nich, při jeho plnění tě posune k lepšímu životu a přidá určitě i spoustu zkušeností a zážitků.
Mně se osvědčilo u věcí, kterých chci dosáhnout, rozdělit si je na malé dílčí úkoly, které jsou na první pohled jasné a dostatečně malé, aby se daly zvládnout najednou, takže tě úkol neodradí hned na začátku.

2 Elemona Elemona | Web | 27. ledna 2016 v 14:38 | Reagovat

[1]: Díky, taky to tak vidím. :)

To rozdělení na menší úkoly je dobrá věc, taky to tak dělám u větších věcí. Rozdělit, naplánovat, a hlavně pokud možno vše splnit! :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama