Poslední osobní blog ...

Nevzdávej to, zkus to znovu

20. března 2016 v 23:16 | Elemona |  Téma týdne
Toto je článek k tématu týdne "Zkus to znovu".

Chtěla jsem si dát od psaní delší pauzu, mimo jiné proto, že poslední dobou dost nestíhám. Ale tohle téma týdne mě přimělo přeci jen krátký článek napsat, protože je takové "ze života".


Četla jsem kdysi několik motivačních článků na téma "nevzdávej to" (což je, dalo by se říct, takové synonymum k "zkus to znovu"), například tento. Na internetu se dá najít i spousta videí. Moje nejoblíbenější je asi tohle. Každopádně doporučuji si na internetu několik motivačních videí a článků najít, zvlášť ty na téma "nevzdávej to". Pomáhá to, vyzkoušeno v praxi. Mrkající

Už několikrát se mi stalo, že jsem nestíhala vlak nebo autobus do školy. Váhala jsem nad tím, jestli zvolnit tempo a počkat si na další spoj, a nebo to zkusit a "doběhnout" ho. Poslední dobou si v takových chvílích říkám: "Nevzdávej to! Nikdy to nevzdávej! Never give up!". Většinou to stihnu, i když často těsně a pak to ještě půl hodinu rozdýchávám. Ale mám dobrý pocit, že jsem to nevzdala. A navíc, mi už snad rok žádný vlak ani autobus neujel. Usmívající se

Samozřejmě se to dá použít v mnoha nejrůznějších situacích, kde na něčem alespoň trochu záleží. Třeba zkoušky ve škole: alespoň polovinu z těch, u kterých jsem si myslela, že je "nedám", jsem úspěšně absolvovala hned na první nebo na druhý pokus! Úžasný Mohla bych pokračovat dál a dál, ale určitě si vybavíte spoustu vlastních podobných situací.

Zbývá už tedy říct jen...

Nikdy to nevzdávej! MrkajícíDoplnění:
Když jsem si tak zpětně četla po téměř půl roce tento svůj článek, zjistila jsem, že odkazy na motivační článek a video již nefungují. Věci se mění a ani odkazy nefungují věčně. Proto jsem je pro vás (i sebe :-D ) vyhledala znovu:
Článek: http://web.archive.org/web/20161117111850/http://drimalka.com/never-give-up/
Video: https://youtu.be/oLoHdIk5SsM
Snad tyto odkazy vydrží déle. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama