Poslední osobní blog ...

Vánoční čas

2. prosince 2018 v 22:31 | Elemona |  Téma týdne
Toto je článek k tématu týdne "Vánoce už klepou na dveře".

Rok utekl jako voda a máme tu opět Prosinec. Zanedlouho budou Vánoce. Přestože jsem toho letos dokázala docela dost, jak jste se mohli dočíst a ještě dočtete v dalších článcích, stejně mi připadá, že ten rok hodně rychle utekl.


Na Vánoce se samozřejmě moc těším, stejně jako každý rok. Asi ne tak hodně, jako když jsem byla malá, a rozhodně ne tak nedočkavě. V dětství jsem před Vánoci často "hořela nedočkavostí", nyní mi přijde, že to naopak moc rychle utíká. Je pravda, že mi poslední dobou všechno moc rychle utíká, dokonce i poměrně nezáživné hodiny matematiky ve škole. Zamračený Ale o tom dnešní článek není.

Přiznám se, že naprostou většinu přípravy na letošní Vánoce mám ještě před sebou. Chtěla bych se ale řídit tím, co jsem psala v loňském "vánočním" článku, a přípravu na Vánoce nijak nepřehánět. Mimochodem, pokud jste ten článek ještě nečetli, vřele doporučuji. Mrkající Dnešní Vánoce pro mě budou něčím speciální, ale čím, to napíšu až na Štědrý den dopoledne, abyste si mohli čtením zpříjemnit čekání na Ježíška. Nevinný

Co bych ale hlavně chtěla říci je, že bych chtěla prožít Vánoční čas v klidu, v pohodě a v rodinném kruhu. Zařídila jsem si tedy volno a domluvila několik návštěv s příbuznými. Ráda bych se věnovala jim a také sama sobě. Ne škole, ne práci. Od Vánoc do konce roku mám naplánován klid, který si, myslím, letos opravdu zasloužím. Smějící se A přeji ho všem.

Nechtěla bych se opakovat, jelikož dále bych mohla psát to samé, co v odkazovaném loňském článku, zakončím to přáním. A nebojte, do Vánoc ještě několik článků plánuji. Mrkající

Přeji vám všem tedy příjemné, klidné a pohodové prožití krásných Vánoc s vašimi blízkými.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama